You are here
Home > जीवनशैली > काभ्रेका दुई नगरपालिकामा निशुल्क प्राथमिक उपचार सम्बन्धि तालीम

काभ्रेका दुई नगरपालिकामा निशुल्क प्राथमिक उपचार सम्बन्धि तालीम

काभ्रे । गैरआवासीय नेपाली संघ रास्ट्रिय समन्वय परिषद युएईको पहल तथा डिस्कभरी रोयल स्पोर्ट्स एल।एल सी को सहयोगमा पहिलो चरण अन्तर्गत नेपालका ७ जिल्ला मध्य काभ्रेको पनौति र बनेपा नगरपालिकामा आउदो चैत ८ गते बिहिवार देखि निशुल्क प्राथमिक उपचार सम्बन्धि एक दिवसीय तालिम प्रदान गरिने भएको छ ।

गैरआवासिय नेपाली सघ (एनआर एनए) युएईका एनसिसि सदस्य तथा डिस्कभरी रोयल स्पोर्ट्स एल ।एलसिका प्रबन्ध निर्देशक ओम उप्रेतीका अनुसार पनौती नगरपालिकाको वडा न ४ स्थित ताम्राकार पार्टी भेनु र बनेपा नगरपालिकामा रहेको बेलर ईन्टरनेसनल बोर्डिङ स्कुल तालीम केन्द्रका लागि छनोट गरिएको छ ।

दुई केन्द्रमा गरि झन्डै १०० जना भन्दा धेरै प्रतिक्षार्थीले भाग लिने उक्त तालीमका लागि बनेपा स्थित बेलर ईन्टरनेसनल बोर्डिङ स्कुल र पनौतिका लागि पनौती उद्योग बाणिज्य सघ ,गोरखनाथ युवा क्लब ,आरम्भ समूह ,ज्ञान बिकास पुस्तकालय ,पनौती जेसिस र पनौती नगर बिकास समिति लगायतले आयोजक लाई तालीम प्रदान गर्न सहयोग गर्न जानकारी पनौती नगर बिकास समितिका अध्यक्ष राम कुमार बस्नेतले खबर डबलीलाई जानकारी दिएका छन ।

तालीममा सहभागी हुन चाहाने प्रतिक्षार्थीले बुधबार बाट आफ्नो विवरण सहितको फारम भर्न तोकिएको केन्द्रमा सम्पर्क गर्न सकिने आयोजकले बताएका छन ।

प्रतिकृया दिनुहोस

Top